PIC_0006.JPG
     
     









 
 


 




 



 
 


 





25 mei 2019, 20e editie Rockanje Classic Races.


Nieuws/Persberichten

Reactie op "Deelnemers Rockanje Klasse.":

Velden met (*) zijn verplicht.
Deelnemers Rockanje Klasse.
(*):
(*):
(*):
:
(*):

Deelnemers Rockanje Klasse.

Update 15 mei: Naast onze eigen “lokale helden” bieden we met deze klasse ook een aantal sponsoren de mogelijkheid om mee te rijden, wanneer zij in het bezit zijn van een racemachine. Verder zijn er ook nog een aantal wildcards voor mensen die betekenis hebben voor de organisatie of die bijvoorbeeld vroeger tijdens de originele races hebben deelgenomen.


Rij Nr. Naam Plaats Merk Type CC Bouwjaar
1 Steven Zoon Rockanje Jamathi Zoon Special 50 cc 1968
2 Jan Warners Zuid Beijerland Yamaha TA 125 125 cc 1972
4 Charles Wageveld Oostvoorne Kreidler van Veen 50 cc 1970
6 Jaimy van der Hoofd Spijkenisse Rieju MRX Pro 70 cc 2007
7 Marcel Doornduin Rockanje KTM Supermoto 530 cc 2008
11 Jan Huss Westerroenfeld NSU Spezial Max 250 cc 1956
12 Phil Man in't Veld Rockanje Kreidler Cupracer 50 cc 1968
14 AW van der Pol Ridderkerk MV Agusta MV3 replica 600 cc  
17 Richard Groenenboom Pernis Rieju MRX Pro 80 cc 2007
22 Adriaan Bastemeijer  Poortugaal Maico RS 125 cc 1972
29 Willem Jan 't Mannetje Vierpolders Minarelli Sytane Testi 50 cc 1972
30 Ronald Bastemeijer  Poortugaal Maico Tezona 250 cc 1972
34 Leo Monster Oostvoorne Itom  Astor 50 cc 1963
36 Maarten Warbout Oostvoorne Ducati Non Desmo 450 cc 1968
38 Melvin Varenhout Hellevoetsluis Derbi GPR 50 cc 2006
44 Carlos van der Gronden Heenvliet Rieju MRX 80cc 2011
53 Aad Eijs Rockanje BSA B31 350 cc 1957
54 Wesley Spaans Rockanje Motori Minarelli P6 50 cc 1972
55 Karel van der Leek Spijkenisse Yamaha R6 600 cc 2008
56 Andre Bode Rockanje Motori Minarelli P6 50 cc 1965
62 Rob Mierop Brielle Kreidler van Veen 50 cc 1972
64 Guus Waanders Hellevoetsluis Aprilia R125 125 cc 1992
66 Theo Dedel  Spijkenisse Honda CB500F 500 cc 1972
74 Jarno van der Lee Maasdijk Yamaha TA 125 125 cc 1973
76 Arie Korevaart Rockanje Itom Yelloo 50 cc 1966
77 Martin Korevaart Rockanje Itom Yelloo 2 50 cc 1966
78 John Prins Brielle Puch Cobra 50 cc 1972
88 Raplh Smits Nieuw Beijerland KTM LC4 600 cc 1997
89 Stephan Smits Zuid Beijerland KTM LC4 620 cc 1998
97 Theo Dedel jr. Spijkenisse Honda CB350F 350 cc 1972
134 R. de Winter Oostvoorne Zundapprilia 517 50 cc 1975
242 Theo Dedel sr. Spijkenisse Honda CB350F 350 cc 1972
248 Renzo Zoon Rockanje Yamaha YZ450F 450 cc 2005
341 v.d. Beemt Rockanje Itom Astor 50 cc 1961
Pagina terug