DSCF4558.JPG
     
     

   
 

 
 

Update 29 juni : zie "Nieuws"


Uitslagen Rockanje Klasse 2016

De uitslagen van de Rockanje Klasse 2016:


     

        1e: Charles Wageveld.                           2e: Marcel Doorduin.                     3e: Renzo van de Hoek.
Uitslagen Rockanje Klasse 2016:


Uitslag Rij Nr. Naam Plaats Merk Type CC Bouwjaar

1 4 Charles Wageveld Oostvoorne Kreidler van Veen 50 cc 1970
2 7 Marcel Doornduin* Rockanje KTM Supermoto 530 cc 2008
3 15 Renzo van der Hoek* Hoogvliet KTM Supermoto 450 cc 2012
4 242 Theo Dedel sr. Spijkenisse Honda CB350F 350 cc 1972
5 1 Steven Zoon* Rockanje Jamathi   50 cc 1968
6 30 Ronald Bastemeijer  Poortugaal Maico Tezona 250 cc 1972
7 53 Aad Eijs Rockanje BSA B31 350 cc 1957
8 14 AW van der Pol Ridderkerk MV Agusta MV3 replica 600 cc  
9 34 Leo Monster Oostvoorne Itom  Astor 50 cc 1963
10 97 Theo Dedel jr. Spijkenisse Honda CB350F 350 cc 1972
11 36 Maarten Warbout Oostvoorne Ducati Non Desmo 450 cc 1968
12 55 Karel van der Leek Spijkenisse Yamaha R6 600 cc 2008
13 66 Theo Dedel  Spijkenisse Honda CB500F 500 cc 1972
14 89 Stephan Smits Zuid Beijerland KTM LC4 620 cc 1998
15 269 Bryan van der Hoek* Hoogvliet KTM Supermoto 350 cc 2014
16 44 Carlos van der Gronden Heenvliet Rieju MRX 80cc 2011
17 54 Wesley Spaans Rockanje Motori Minarelli P6 50 cc 1972
18 64 Guus Waanders Hellevoetsluis Aprilia R125 125 cc 1992
19 22 Adriaan Bastemeijer  Poortugaal Maico RS 125 cc 1972
20 76 Arie Korevaart Rockanje Itom Yelloo 50 cc 1966
21 88 Raplh Smits Nieuw Beijerland KTM LC4 600 cc 1997
22 62 Rob Mierop Brielle Kreidler van Veen 50 cc 1972
23 12 Phil Man in't Veld Rockanje Kreidler Cupracer 50 cc 1968
24 30 Melvin Varenhout Hellevoetsluis Derbi GPR 50 cc 2006
25 74 Jarno van der Lee Maasdijk Yamaha TA 125 125 cc 1973
26 29 Willem Jan 't Mannetje Vierpolders Minarelli Sytane Testi 50 cc 1972
27 341 v.d. Beemt Rockanje Itom Astor 50 cc 1961
28 78 John Prins Brielle Puch Cobra 50 cc 1972
29 56 Andre Bode Rockanje Motori Minarelli P6 50 cc 1965
30 17 Richard Groenenboom Pernis Rieju MRX Pro 80 cc 2007
DNF 134 R. de Winter Oostvoorne Zundapprilia 517 50 cc 1975
DNF 248 Renzo Zoon* Rockanje Yamaha YZ450F 450 cc 2005
DNF 19 Kees Hazelbag Hoogeloon Honda VFR 400 cc 1989
Afgemeld 77 Martin Korevaart Rockanje Itom Yelloo 2 50 cc 1966
Afgemeld 2 Jan Warners Zuid Beijerland Yamaha TA 125 125 cc 1972