DSCF4558.JPG
     
     









 
 


 




 



 
 


 





Update 19 april : Flyer 2018!


Deelnemers Rockanje Klasse 2018

De Rockanje Klasse is een bonte verzameling van race motoren. De klasse is opgezet om met name lokale rijders de gelegenheid
te bieden hun “thuiswedstrijd” te rijden voor eigen publiek op 26 mei a.s.
De Rockanje klasse ....Voor en Door Rockanjenaren.


Rij Nr.    Naam:                            Plaats                       Merk                        Type                        CC         Bouwjaar


1  

Renzo Zoon

Rockanje

Jamathi

Zoon Special

50 cc

1968

12  

Phil Man in't Veld

Rockanje

Kreidler

Cupracer

50 cc

1967

14  

Steven Zoon

Rockanje

Honda

NSR125

125 cc

1985

18  

Ton Herlaar

Rockanje

Zundapp

K80

80 cc

1982

27  

Daniël Kleine

Rockanje

Puch

Maxi s

70 cc

1978

28  

Ronald Bastemeijer

Poortugaal

Maico

Tezona

125 cc

1971

29  

Willem Jan 't Mannetje

Vierpolders

Minarelli

Prins Special

50 cc

1972

34  

Leo Monster

Oostvoorne

Itom

Astor

50 cc

1967

42  

Aad Althusius

Oostvoorne

Tohatsu

Aspes

125 cc

1972

53  

Aad Eijs

Rockanje

BSA

B31

350 cc

1957

55  

Karel van der Leek

Spijkenisse

Krijgsman Norso

ASO

500 cc

1960

62  

Rob Mierop

Brielle

Kreidler

van Veen

50 cc

1972

64  

Guus Waanders

Hellevoetsluis

Aprillia

AF1

125 cc

1989

66  

Theo Dedel sr.

Abbenbroek

Honda

CB500

500 cc

1970

71  

Rob Jongeneel

Rotterdam

Kreidler

Biggelaar

50 cc

1968

73  

Cor Dijkgraaf

Brielle

Kreidler

Racer

50 cc

1972

76  

Arie Korevaart

Rockanje

Itom

Yelloo

50 cc

1966

77  

Dennis v.d. Korput

Hellevoetsluis

Aprillia

RS

125 cc

1989

78  

Melvin Varenhout

Hellevoetsluis

Kreidler

Van Veen

50 cc

1971

79  

John Prins

Brielle

Puch

Cobra

50 cc

1972

84  

Wesley Spaans

Rockanje

Motori Minarelli

BBS P6

50 cc

1972

87  

Jim Ossenblok

Spijkenisse

Honda

CB350

350 cc

1970

97  

Theo Dedel jr.

Abbenbroek

Honda

CB350

350 cc

1970

118 

Ron van der Burgt

Rozenburg

Suzuki

TR500

500 cc

1970

134 

Ramon de Winter

Oostvoorne

Zundapprillia

517

50 cc

1975

141 

Werner Wolff

Stolberg

Velocette

Busch KTT MK8

350 cc

1949

155 

Frans Trouwborst

Krimpen a/d Ijssel

Derbi

Racer

50 cc

1987