DSCF4558.JPG
     
     









 
 


 




 



 
 


 





25 mei 2019, 20e editie Rockanje Classic Races.


Uitslagen Rockanje Classic Races 2015

Uitslag Rockanje Klasse 2015:

1: Karel van der Leek
2: Rob Mierop
3: Leo Monster

Uitslag Grand Prix Parade Rockanje 2015:

1: Frank van Zutpen
2: Anton Aarts
3: Bram Snoeij

Uitslag Historische Motorsport Vereniging 2015:

      50 cc klasse:     
1:   Klaas Kuterman
2:   Piet Huybers
3:   Harmen Kuterman
4:   Joep Sanders
5:   Louis de Vaal
6:   Richard de Heer
7:   Eling Bouwstra
8:   Roy Klein Zessink
9:   Ronald Vingerhoed
10: Cor Steenbergen
11: Kees Brus
12: Marcel Wesdorp
13: Sjef de Lepper
14: René Sanders
15: Ernst Brand
            
      125 cc klasse:    
1:   Hans Staub
2:   René Sanders
3:   Armin Gering
4:   Erik Bolt
5:   Henk Endeveld
6:   Henry van den Hooven
7:   Dick Melissant
8:   Nico Gilling
9:   Hans Veldwijk
10: Maarten Warbout
11: Theo Hudepohl
12: Jan Warbout
13: Antwan Verbruggen
14: Lenie Melissant
15: Karel Voogdt
            
      250 cc klasse:    
1:   Ronald Vingerhoed
2:   Anton Arts
3:   Manuel Nieuwdorp
4:   Wil Eelzak
5:   Derk Wekema
6:   Eric Gerrese
7:   Jan Willem Verkerk
8:   Dick Aafjes
9:   Gerard Aartman
10: Marco Koster
11: Ruud Breedt
12: Han Moorman
            
      350 cc klasse:     
1:   Ed van Nieuwenhuijzen
2:   Rinus Zijlstra
3:   John van den Broek
4:   Aad Eijs
5:   Brian Morton
6:   Rinie van de Wetering
7:   Ton van Dongen
            
      500 cc Klasse:    
1:   Martin van Ellinckhuizen
2:   Bert van Lier
3:   Cees Schouw
4:   Remco van Dijk
5:   Bert Vermeer
6:   Gerard Numeijer
7:   Leo Vreugdenhil
8:   Chris van Paassen
9:   Derk Wekema
10: Gerard van der Zanden
11: Piet Breedveld
12: Leen Rehorst
13: Pieter Braat
14: Gaatze Riemersma
15: Roelof Havinga
            
      125 veteranen klasse:
1:   Anton Arts
2:   Harrie Klein Zessink
3:   Harm Koster
4:   Lenie Melissant
5:   Willem van Emmerik
6:   Henk van Boxmeer
7:   Jac van Rest
8:   Hille de Graaf
            
      Pré 50 klasse:     
1:   Rob Koster
2:   Chris Vredenbregt
            
      Zijspan klasse:    
1:   Cor van Soest / Janita van Soest
2:   Willem Arends / Jan Zwiers
3:   Dennis Klop / David Crezee
4:   John Searle / Géke Searle- van Boven
5:   Henk van den Berg / Bert Olofsen
6:   Manfred Kasen / Sigrid Schild
7:   Cees Schouw / Astrid Schouw
8:   Wim van Wely / Jeff Waleboer
9:   Bert van Lier / Geert van Enckevort
10: Bob Zwarts / Martin van Ellinckhuijzen
11: Nol Klijn / Dirk Kruijt

Bron:HMV