DSCF4558.JPG
     
     









 
 


 




 



 
 


 





25 mei 2019, 20e editie Rockanje Classic Races.


Deelnemers Rockanje Supermoto 2016

Officialsopgave:

Wedstrijdleider:   Frank Rottier
Sportcommissaris:    Guus Boland
Sportcommissaris:   Frans Verbraak
Aspirant Sportcommissaris:    Ap van der Werff
Hoofd Machine Keuring:    Rein Hannema
Machinekeuring:    Cees der Welle
Geluid:    Wil Verheijen
Hoofd Tijdwaarneming:    Stefanie van de Meeberg
Tijdwaarneming:    Folkert van der Meer
Milieuofficial:    Randy van der Lek
Arts:    Casper Behrens
Bezetting MMC:    Ronald Swinkels
Bezetting MMC:     Off. n.n.b.


Inters          
rijnummer voornaam voorvoegsel naam merk motor plaats-postadres
4 Robert   Simpson KTM ORPINGTON (GBR)
7 Joshua   Das SUZUKI DEN HELDER
9 Erwin   Mulder YAMAHA KOEKANGE
15 Renzo van der Hoek KTM HOOGVLIET ROTTERDAM
25 Jan Simon ter Heide SUZUKI JOURE
28 Michel   Gregoire HONDA GELDROP
35 Wouter   Straver KTM ILPENDAM
70 Johnny   Stobbe   DE WILP GN
74 Jaimie van Sikkelerus KTM AKERSLOOT
88 Devon   Vermeulen HONDA EINDHOVEN
99 Ruurd van Roozendaal HONDA STEGGERDA
           
Euros          
rijnummer voornaam voorvoegsel naam merk motor plaats-postadres
118 Carlo van Baaren KAWASAKI LIENDEN
121 Thieu   Tausch YAMAHA HAARSTEEG
122 Robert   Botjes KTM MIDWOLDA
135 Allard   Kerkhoven KAWASAKI ALPHEN GLD
138 Kevin van Tienen KTM SINT HUBERT
142 Arie van Engelen HUSQVARNA BORNE
155 Taco   Bakker   DEVENTER
157 Walter de Jong YAMAHA ALPHEN AAN DEN RIJN
160 Barry van Ieperenburg TM MIJDRECHT
161 Oege de Jong KTM STEGGERDA
176 Mark van Eindhoven HONDA SINT MICHIELSGESTEL
178 Maikel van der Zanden KTM SCHIJNDEL
187 Ysbrand   Bergsma YAMAHA MINNERTSGA
188 Marco van der Sommen HONDA GELDROP
           
Nationaal          
rijnummer voornaam voorvoegsel naam merk motor plaats-postadres
203 Koen   Bark KAWASAKI WEST-GRAFTDIJK
218 Mark   Tromp TM HEERHUGOWAARD
220 Pascal   Manuels SUZUKI OUD-BEIJERLAND
222 Robin   Rouwenhorst HONDA EEFDE
232 Willem   Dijkstra KTM WITMARSUM
237 Jan   Schrauwen HUSQVARNA HANK
242 Mark   Haan KAWASAKI KWADIJK
244 Christ van de Biezen SUZUKI NIJKERK GLD
247 Alain   Thiran HUSQVARNA MORTSEL
248 Steven   Zoon  YAMAHA Rockanje
252 Julian   Loots KTM GASSELTERNIJVEEN
262 Mario   Brandinga HONDA TEN POST
269 Bryan van der Hoek KTM HOOGVLIET
285 Bart   Roosen HONDA SON EN BREUGEL
289 Robbert   Bezemer KTM PAPENDRECHT
292 Sebastian   Roemendael KTM AARTSELAAR
296 Arjen   Ros YAMAHA PURMEREND
298 Bram   Tausch KAWASAKI HAARSTEEG
299 Frank   Goudsblom HUSQVARNA 'T VELD
301 John   Boot HUSQVARNA BURGH-HAAMSTEDE
309 Ronny   Anthoni HUSQVARNA SCHILDE
310 Mart   Boot HUSQVARNA BURGH HAAMSTEDE
333 Bob   Spaaij HONDA HOEVELAKEN
344 Claudia  van de  Biezen HONDA NIJKERK GLD
373 Jean-Paul   Pronk HUSQVARNA EDAM
376 Gerjo   Luesink KTM ZELHEM
387 Robert de Ru KTM BOSKOOP
388 Alain de Bie KTM BERGAMBACHT
390 Nicky   Zoontjens HONDA BERGHEM
391 Jasper   Ackermans TM HEEREWAARDEN
           
Cup          
rijnummer voornaam voorvoegsel naam merk motor plaats-postadres
3 Trudie van Roozendaal van Steden WOLVEGA
604 Tatiana   Moeyersons HUSQVARNA SCHILDE
674 Andre van  sikkelerus KTM AKERSLOOT
675 Richard van Sikkelerus KTM HEEMSKERK

Belgische deelnemers:

  Naam Voornaam Categorie Rijnummer Merk Licentie Transponder
1 Van Rooy Carl Debutant 8 Yamaha 207131  
2 Renard Antoine Débutant 10 Husqvarna 209601 9951427
3 Claude François Débutant 11 KTM 209588 7818719
4 Ferauche Marvin Débutant 16 KTM 209654  
5 De Leye Geoffrey Débutant 17 Husqvarna 209653 9913274
6 Bekaert Ben Debutant 19 Honda 206850 7594574
7 Kaulmann Frédéric Débutant 21 Suzuki 209666 3612313
8 Guillaume Benjamin Débutant 23 Honda 209691  
9 Geerts Jordan Débutant 24 KTM 209590 2644796
10 Squittieri Clement Débutant 28 Aprilia 209682  
11 Neirinck Andy Debutant 25 KTM 207572  
12 Gourgue Dimitri Débutant 47 KTM 209657  
13 Lankriet Christophe Debutant 59 KTM 207509 1868895
14 Raemdonck Thomas Débutant 74 KTM 209684  
15 Depienne  Christian Débutant 76 Honda 209701  
16 Opligtenberg  Mario Débutant 78 KTM 209012  
17 Muzzoni Roy Débutant 94 Honda 205554  
18 Muzzoni Kurt Débutant 95 Kawasaki 209448  
19 Liégois Cédric Débutant 114 KTM 205102  
20 Paul Steve Débutant 131 Kawasaki 209700  
21 Lienard Franck Débutant 146 KTM 209665  
22 Cornelis Raphaël Débutant 161 KTM 209589 7557118
23 Aussems  Quentin Débutant 174 Yamaha 209039  
24 Goosse Gilles Nationaux 301 Honda 203583 1456010
25 Misson  Anthony Nationaux 311 Husqvarna 205287 3763981
26 Raiwet Kevin Nationaux 312 Honda 209161 9037663
27 De Coene Yovan Nationaal 314 Husaberg 207225 7477210
28 Vandoorne Fangio Nationaal 318 Suzuki 200117 9329960
29 Meulemeester Bryan Nationaux 320 Honda 209018  
30 Dierickx Bram Nationaal 322 Honda 207112 6427633
31 Keerman  Dennis Nationaal 323 TM 207116 6470645
32 Lambert Nicolas Nationaux 327 TM 204983  
33 Vanhumbeeck Hans Nationaal 328 Beta 203774 2329488
34 Anthoni Kate Nationaal 332 Honda 207110 6957997
35 Versweyveld Jo  Nationaal 334 TM 203658 8576096
36 Collin Alain Nationaux 335 Husqvarna 209665  
37 Pirard Joseph Nationaux 339 Honda 202318 6924758
38 Van Loocke Dimitri Nationaal 340 KTM 206539 8524799
39 Jamar Sebastien Nationaux 341 Honda 209399 1713632
40 Cony Loïc Nationaux 348 Honda 205855  
41 Lagamme Nicolas Nationaux 349 Honda 209059  
42 Bolette Gregory Nationaux 353 Honda 205192 2881452
43 Carez Serge Nationaux 371 Husqvarna 204148  
44 Vandekerckhove Nicky Nationaux 384 Honda 205427 7739145
45 Rolin Géoffrey Nationaux 416 Honda 205416  
46 Coene Benny Nationaal 424 Honda 207505 3884326
47 Van Der Donckt Renzo Nationaal 425 KTM 201109 1620882
48 Deswaene Alain Nationaux 435 TM 209658  
49 Van der Cruyssen Tom Nationaal 442 HVA 207288 5455561
50 Tomczyk Steven Nationaal 444 Yamaha 209441 2521936
51 Fleurquin  Marc-Antoine Nationaux 492 Husqvarna 209422  
52 Horward Geoffrey Euro 307 Suzuki 204145  
53 Neirinck Kenny Euro 321 Aprilia 207048 3780896
54 Ninane Maxime Euro 325 Yamaha 205773 8251203
55 Roos Koen Euro 333 KTM 206149 5757366
56 Vercauteren Kevin Euro 358 Husqvarna 206844 4777890
57 Dewilde Lionel Euro 481 KTM 204701 9633198
58 Gaspar  Jonathan Euro 491 KTM 204122  
59 Gaillard Jean-Marc Prestige 2 Honda 204060  
60 Geenen Côme Prestige 10 KTM 205134  
61 Bouillon Sebastien Prestige 16 Honda 204259 3289985
62 Joly Sylvain Prestige 21 KTM 205188 4693888
63 Godeau Maxime Prestige 22 Yamaha 205490 8069968
64 Requier Romain Prestige 26 Suzuki 209003  
65 Veillevoye Kevin Prestige 44 Suzuki 204403 141957
66 Clarinval Adrien Prestige 50 Suzuki 205421 5906555
67 Delsupexhe Joël Prestige 65 TM 202560  
68 Kaivers Romain Prestige 96 KTM 206587 5266549
69 Deridder Lionel Prestige 113 KTM 204192 1946952

Druk,zet en typefouten voorbehouden.