DSCF4558.JPG
     
     









 
 


 




 



 
 


 





25 mei 2019, 20e editie Rockanje Classic Races.


Uitslagen Rockanje Classic Races 2016



Uitslag Historische Motorsport Vereniging 2016:

      50 cc:                                                                                   
1:   Hans Knoppers                 
2:   Femke Kuterman                 
3:   Sjef de Lepper                 
4:   Sharina van der Stam                 
5:   Richard de Heer                 
6:   Klaas Kuterman                 
7:   Harmen Kuterman                 
8:   Charles Wageveld                 
9:   Louis de Vaal                 
10: Ricus Foekema                 
11: Eling Bouwstra                 
12: Evert Eenink                 
13: Pieter Sanders                 
14: Kees Brus                 
15: Cor Klomp                 
                              
      125 cc:                       
1:   René Sanders                 
2:   Antwan Verbruggen                 
3:   Uwe Meijer                 
4:   Dick Melissant                 
5:   Theo Hudenpohl                 
6:   Jan Warbout                 
7:   Lenie Melissant                 
8:   Joep Sanders                 
9:   André van den Berg                 
                              
      250 cc:                       
1:   Dick Aafjes                 
2:   Gerard Aartman                 
3:   Jan Willem Verkerk                 
4:   Marco Koster                 
5:   Derk Wekema                 
6:   Eric Gerrese                 
7:   Abert Pannekoek                 
                              
      350 cc:                       
1:   Aad Eijs                 
2:   John van den Broek                 
3:   Fred Boekel                 
4:   Jan Bant                 
5:   Beb Willemsen                 
6:   Brian Morton (GB)                 
7:   Ton van Dongen                 
8:   Nardi de Waal                 
9:   Manfred Ahrens (D)                 
10: Rinus Zijlstra                 
11: Frans van Leur                 
12: Jan Hermans                 
13: Rinie van de Wetering                 
                              
      500 cc:                      
1:   Pieter Braat                 
2:   Jeroen Braat                 
3:   Tristan Jansen                 
4:   Gerard Numeijer                 
5:   Cees Schouw                 
6:   John van den Broek                 
7:   Piet Breedveld                 
8:   Derk Wekema                 
9:   Garry Benson (GB)                 
10: Gé van Dijk                 
11: Henk Verdoold                 
            
      125 cc Veteranen:                      
1:   Anton Arts                 
2:   Henk van  Boxmeer                 
3:   Lenie Melissant                 
4:   Harm Koster                 
5:   Jac van Rest                 
6:   André van den Berg                 
7:   Harrie Klein Zessink                 
8:   Jasper Bijma                 
9:   Jan Koerts                 
10: Willem van Emmerik                 
                              
      Pré 50:                       
1:   Rob Koster                 
2:   Patrick Vermaekelbergh (B)                 
                              
      Zijspannen:                       
1:   Géral de Haas/Ilse de Haas                 
2:   Cor van Soest/Janita van Soest                 
3:   Willem Arends/Derk Wekema                 
4:   Cees Schouw/Geert van Enckevort                          
5:   Wim van Wely/Jeffrey Waleboer                 
6:   Bob Zwarts/Janet Zwarts (GB)                 
7:   Cees Ponsteen/Gert Drost                 
8:   Manfred Kasen/Sigrid Schild (D)