DSCF4558.JPG
     
     









 
 


 




 



 
 


 





25 mei 2019, 20e editie Rockanje Classic Races.


HMV deelnemers 2015

Deelnemers 50 cc     Rockanje 2015    
NUMMERPLATEN: WIT VELD MET ZWARTE CIJFERS  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.  
7 Jan Stam  , van der Pijnacker Minarelli 1971  
9 Hennie Pol  Borne Kreidler Sipo 1972  
13 Cok Blanken Kerkdriel Zündapp 1970  
17 Jac Rest , van Schiedam Derbi-Benelli 1972  
20 Harrie Klein Zessink  Hengelo Puch 1972  
22 Kees Brus  Pijnacker Kreidler-Vanand 1968  
24 Pieter Sanders  Lieshout Minarelli Sandorini 1972  
25 Maarten Warbout Oostvoorne Kreidler 1968  
26 René Sanders  Mariahout Moto Morini 1965  
29 Hans Knoppers Breda Minarelli 1968  
34 Aad Althusius  Oostvoorne Itom 1961  
35 Richard Heer de Nieuwerkerk a/d IJssel Zündapp 1972  
37 Sjef Lepper , de Leende Minarelli 1970  
38 Rob Brugge  , van Rotterdam Kreidler van der Jagt 1972  
39 Piet Huybers  Eindhoven Kreidler 1972  
44 Cor Klomp Strijen Kreidler 1968  
46 Hans Staub  Rotterdam Roton Kreidler 1970  
49 Cor Steenbergen  Burg Haamstede Itom 1962  
50 Peet Luijendijk Brielle Sachs 1968  
54 Louis Vaal , de Rockanje Motori-Minarelli 1972  
58 Eling Bouwstra  Vaassen Jamathi 1969  
59 Ronald  Bastemeijer Poortugaal Kreidler van der Jagt 1972  
64 Johan Haaren van Maurik Kreidler 1972  
65 Karel Voogdt  Purmerend Minarelli 1962  
67 Roy Klein Zessink  Hengelo Minarelli 1970  
68 Joep Sanders Mariahout Minarelli Pasotti 1970  
69 Kees Hartog , den Bodegraven Kreidler 1971  
71 Ton Buitenhuis  Serooskerke Kreidler 1966  
77 Leo Veenman  Barendrecht Maico 1968  
80 André Berg , van den  Wiesmoor (D) Morini 1968  
83 Wiljon Buchholz Eindhoven Minarelli 1972  
92 Marcel Wesdorp  Schiedam Meurs-Garelli 1966  
95 Sharina Stam  , van der Pijnacker Kreidler 1965  
99 Ronald Vingerhoed  Börger Emsland (D) v. Veen Kreidler 1968  
             
Deelnemers 125 cc     Rockanje 2015    
NUMMERPLATEN: GROEN VELD MET WITTE CIJFERS  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.  
3 Henk
Endeveld 
Zoetermeer
Moto Morini 1960  
6 Nico Giling  Amsterdam Bultaco  1961  
15 André Berg , van den  Wiesmoor (D) Ducati 125-sport 1958  
19 Frans Leur , van Beneden-Leeuwen DKW/IFA 1959  
20 Gerard Aartman  Alphen a/d Rijn Ducati TS 1956  
22 Hans Veldwijk  Mill Ducati 1960  
23 Armin Gering  Utrecht Ducati 125 Sport 1960  
24 Rob Markwijk , van Krabbendijke Moto Morini 1960  
26 Theo Hudepohl  Alphen a/d Rijn JvB Mondial  1955  
27 Erik Bolt  Mill Moto Morini 1961  
31 Jan Zwiers  Emmen Moto Morini 1960  
33 Lenie Melissant  Nieuwe-Tonge Moto Guzzi Stornello 1961  
35 Dick Melissant  Nieuwe-Tonge MZ 1964  
36 Jac Rest , van Schiedam Mival 1954  
39 Joep Sanders  Mariahout Benelli 1964  
40 Antwan Verbruggen  Zeeland Moto Morini Corsaro 1954  
46 Hans Staub  Rotterdam Aermacchi 1965  
?? Jan  Warbout Rockanje Moto Morini 1962  
57 Jan Laurense  Boekel Ducati 1957  
58 Karel Voogdt  Purmerend Ducati 1958  
60 Pim Dusoswa  Leiderdorp Moto Morini Corsaro 1964  
61 Theo Giling  Badhoevedorp Bultaco  1961  
63 René Sanders  Mariahout Motobi 1965  
77 Leo Veenman  Barendrecht Maico 1968  
             
Deelnemers 250 cc     Rockanje 2015    
NUMMERPLATEN: GEEL VELD MET ZWARTE CIJFERS  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.  
2 Peter Roest  Wessem Ducati 1964  
5 Henk Vries , de Wormer  Moto Morini  1956  
8 Anton Arts  Wijchen Parilla 1961  
16 Eric Gerrese  Alphen a/d Rijn Benelli 1960  
19 Albert Pannekoek  Mijdrecht Greeves 1965  
21 Jan Willem Verkerk Aalsmeer Greeves 1965  
44 John Broek van den  Gouda Ducati  1965  
45 Cor Soest , van Doorn Ducati 1961  
46 Marco  Koster  Meppel Montesa 1963  
50 Jan Lamtink  Almelo Cotton 1962  
54 Derk Wekema  Grolloo NSU Sportmax 1957  
59 Dick Melissant  Nieuwe-Tonge Moto Morini 1956  
60 Danny Melkebeke van Haaltert (B) Motobi 1965  
62 Han Moorman  Vlissingen Cotton 1964  
63 Mart Beks Geldrop NSU Racemax 1955  
65 Nico Voortman  Zaandam NSU Sportmax 1954  
66 Joop Oude Avenhuis  Albergen Adler MB 1954  
70 Wim Kamphuis  Denekamp NSU  1956  
72 Dick Aafjes Gouda Ducati 1963  
78 Siegfried Jerwers  Steinfurt Borghorst (D) MZ 1960  
85 Wil Eelzak  Amsterdam Bultaco  1965  
90 Piet  Breedveld Krimpen a/d IJssel Ducati 1964  
91 Horst Bünning  Bovenau (D) NSU Max 1954  
97 Henk Bos Winschoten Puch SGS 1954  
98 Ruud Breedt  Heerenveen NSU Sportmax 1955  
99 Ronald Vingerhoed  Börger Emsland (D) Greeves  RCS Silverstone 1964  
             
Deelnemers 350 cc     Rockanje 2015    
NUMMERPLATEN: ROOD VELD MET WITTE CIJFERS  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.  
5 Cor Soest , van Doorn Ducati 1962  
8 André Berg, van den  Wiesmoor (D) Norton Manx 40M 1955  
42 Frans Leur , van Beneden-Leeuwen DKW  1956  
43 Rinie Weterering, van de  Nistelrode Jawa 1963  
48 Henk Mast , van der Streefkerk Aermacchi 1965  
50 Harry Barbutzki  Herne (D) Norton M 50 1960  
51 Hennie Lagemaat, van de Everdingen Aermacchi 1968  
53 Aad Eijs  Rockanje BSA B31 1957  
55 John Broek van den  Gouda Ducati 1967  
59 Robert Lamée  Boven-Leeuwen Norbsa 1956  
66 Leen  Rehorst  Leidschendam BSA Goldstar 1956  
70 Ed Nieuwenhuijzen , van Krimpen a/d IJssel BSA B31 1959  
78 Fokke Penninga Havelte Jawa 1959  
80 Herman Wesselink  Zenderen Ducati 1964  
84 Nardi Waal, de Rotterdam BSA B31 1952  
99 Ton Dongen , van Rotterdam BSA B31 1951  
             
Deelnemers 500 cc     Rockanje 2015    
NUMMERPLATEN: WIT VELD MET ZWARTE CIJFER EN ZWART VELD MET WITTE CIJFERS  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.  
2 Peter Roest  Wessem ESO 1954  
4 André Berg , van den  Wiesmoor (D) Matchless  1960  
7 Klaas Looze Hippolytushoef BSA  1960  
12 Bert Vermeer  Pernis BSA A65 1964  
14 Peter Nieuwdorp  Koedijk Norton 1957  
15 Cees Schouw  Maasdijk BMW 1954  
18 Piet Breedveld Krimpen aan den Ijssel Ducati D. 1968  
19 Gerard Zanden , van der Boekel Norton Dominator-88 1960  
25 Pieter Braat  Burgh-Haamstede Matchless 1958  
26 Jeroen Braat  Burgh-Haamstede BSA 1960  
27 Derk Wekema  Grolloo Norbstar 1957  
31 Leo  Vreugedenhil Naaldwijk ESO 1961  
32 Henk Batterman Winsum Ducati 450 1968  
33 John Broek van den  Gouda Norton Dominator 1962  
43 Henk Vries , de Wormer  Moto Guzzi Falcone 1965  
46 Leen  Rehorst  Leidschendam BSA Goldstar 1956  
50 Dick Klijn  Nieuwveen Norton Dominator-88 1957  
60 Leo Veenman  Barendrecht Norton 1956  
62 Ton Dongen , van Rotterdam BSA ZB34 1951  
63 Bert Lier , van Neer Norton Dominator 88 1953  
72 Remco Dijk , van Barneveld Triton 1959  
81 Gerhard Sauer  Tubbergen Norton Manx 1957  
82 Gerard Numeijer  Hippolytushoef Norton 1957  
88 Tristan Janssen  Venlo BMW 1961  
91 Horst Bünning  Bovenau (D) BMW 1964  
98 Edwin Lier , van Neer Norso 1956  
             
Deelnemers Zijspannen   Rockanje 2015    
NUMMERPLATEN: VRIJE KEUZE  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Passagier Motormerk Bouwjr.
3 Willem  Arends  Nieuw-Dordrecht Jan Zwiers BMW 1957
4 Wim Wely, van  Alphen a/d Rijn Sanne van Wey BMW 1972
5 Bert Lier , van Neer Edwin van Lier BMW 1972
6 Henk Berg , van den Hulshorst Bert Olofsen BMW 1971
14 Paul Rhenen ,  van Driebergen Tamara van Rhenen Triumph 1972
15 Manfred Kasen Straelen (D) Sigrid Schild Hock-BMW 1969
24 Dennis Klop Middelharnis David Cruzee BSA A10  1966
30 Bob Zwarts  Shaw, Oldham (GB) Janet Zwarts AJS 1951
31 Cees Schouw  Maasdijk Astrid Schouw EMS BMW 1971
37 Cor Soest , van Doorn Janita van Soest Triumph 1960
38 Willem Kuipers Hippolytushoef Dennis Kuipers BMW 1964
53 Mat Hoppezak Rotterdam Ton van Dongen Triumph Windle1968 1968
57 John Searle  Wormerveer Géke Searle- van Boven Royal Enfield 1957
75 Nol Klijn  Noorden  Dirk Kruyt Trabant 1954
84 Nardi Waal , de Rotterdam Rob koster BMW R-50 1957
99 Wim Barneveld Zoetermeer Leo Kuipers BMW 1971
             
Deelnemers Pré 50     Rockanje 2015    
NUMMERPLATEN: WIT VELD MET RODE CIJFERS  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.  
8 André Smit Den Hoorn Texel Ariel 1938  
43 Kees Dijkema  Oosterend Texel Velocette MAC 1938  
59 Aart Mulder  Groningen BSA Goldstar 1942  
73 Chris Vredenbregt  Langeveen AJS 1949  
75 Jan Mulder  Mussel Velocette 1948  
83 Rob Koster  Pernis Matchless 1940  
97 Mick Bee  Letchworth Garden City Velocette 1939  
             
Deelnemers 125 cc Veteranen   Rockanje 2015    
             
NUMMERPLATEN: GROEN VELD MET WITTE CIJFERS  
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.  
3 Harm Koster  Meppel DKW 1954  
10 Jan  Koerts  Waddinxveen Doodeman special 1952  
14 Ben Teulingen , van Schagen MV 1954  
16 Jac Rest , van Schiedam Mival 1952  
18 André Berg , van den  Wiesmoor (D) NSU 1950  
27 Willem Emmerik ,van Bilthoven Eysink  1938  
34 Kees Heuvel , van den Amsterdam Sparta 1950  
36 Harrie Klein Zessink  Hengelo DMW 1947  
40 Jasper Bijma Geldrop DKW 1953  
54 Lenie Melissant  Nieuwe-Tonge MZ 1954  
55 Henk Boxmeer , van Gemert DKW 1953  
88 Anton Arts  weegbree D.M.F 1948