DSCF4558.JPG
     
     

   
 

 
 

Update 29 juni : zie "Nieuws"


Deelnemers HMV 2017

Deelnemers 50cc.

NUMMERPLATEN: WIT VELD MET ZWARTE CIJFERS
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.
1 Piet Huybers  Eindhoven Kreidler 1972
2 Hans Knoppers Lekkerkerk Kreidler 1968
4 Johan Fondse Scharendijke Kreidler 1967
6 Dave  Vrijdag Schiedam Kreidler 1972
7 Jan Stam  , van der Pijnacker Minarelli 1971
11 Peter Roos Spykenisse Minarelli 1968
17 Hessel Dorp, van Andel Kreidler 1970
19 Ronald  Bastemeijer Poortugaal Kreidler van der Jagt 1972
20 Harrie Klein Zessink  Hengelo Puch 1972
23 Sam Beemt van Rockanje Astor 1961
24 Pieter Sanders  Lieshout Minarelli Sandorini 1972
26 René Sanders  Mariahout Moto Morini 1965
27 Janita Soest van Doorn Kreidler 1970
29 Femke Kuterman  Neugnadenfeld (D) Kreidler  1970
34 Aad Althusius  Oostvoorne Itom 1961
35 Richard Heer de Nieuwerkerk a/d IJssel Zündapp 1972
37 Sjef Lepper , de Leende Minarelli 1970
38 Rob Brugge  , van Rotterdam Kreidler van der Jagt 1972
43 Tonny Duren , van Mill Minarelli 1972
46 Charles Wageveld Oostvoorne Roton 1970
50 Peet Luijendijk Brielle Sachs 1968
51 Klaas Kuterman  Dedemsvaart Hemeyla Kreidler  1972
54 Louis Vaal , de Rockanje Motori-Minarelli 1972
56 Dennis Lijster, de Klaaswaal Kreidler 1968
60 Gerrit Agterkamp  Holten Kreidler 1972
67 Roy Klein Zessink  Hengelo Minarelli 1970
69 Kees Hartog , den Bodegraven Kreidler 1971
71 Ton Buitenhuis  Serooskerke Kreidler 1966
73 Peter van Dam Rotterdam Kreidler 1972
78 Melvin Warbout Hellevoetsluis Kreidler 1971
80 André Berg , van den  Wiesmoor (D) Morini 1968
81 Harmen Kuterman  Dedemsvaart Sachs 1972
83 Wiljon Buchholz Eindhoven Minarelli 1972
85 Chris Wageveld Oostvoorne Puch 1971
87 Annely Aartman Alphen a/d Rijn Moto Morini 1968
92 Marcel Wesdorp  Schiedam Kreidler 1972
95 Sharina Stam  , van der Pijnacker Kreidler 1965
96 Roos Key Lekkerkerk Jamathi Minarelli 1966



Deelnemers 125cc.

NUMMERPLATEN: GROEN VELD MET WITTE CIJFERS
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.
3 Henk Endeveld  Zoetermeer Moto Morini 1960
6 Nico Giling  Amsterdam Bultaco  1961
13 Oscar Paans  Dordrecht MV Agusta  1968
15 André Berg , van den  Wiesmoor (D) Ducati 125-sport 1958
17 Fup Bakker Schagerbrug Aermacchi 1968
19 Frans Leur , van Beneden-Leeuwen DKW/IFA 1959
20 Gerard Aartman  Alphen a/d Rijn Ducati TS 1956
22 Hans Veldwijk  Mill Ducati 1960
23 Armin Gering  Utrecht Ducati 125 Sport 1960
26 Theo Hudepohl  Alphen a/d Rijn JvB Mondial  1955
27 Erik Bolt  Mill Moto Morini 1961
28 Ronald Bastemeijer Poortugaal Maico 1967
33 Lenie Melissant  Nieuwe-Tonge Moto Guzzi Stornello 1961
35 Dick Melissant  Nieuwe-Tonge MZ 1964
37 Uwe Meijer Waddinxveen CZ 1963
39 Joep Sanders Mariahout Ducati 1960
40 Antwan Verbruggen  Zeeland Moto Morini Corsaro 1960
44 Jan  Warbout Rockanje Moto Morini 1962
46 Hans Staub  Rotterdam Aermacchi 1968
51 Karel Bultink Almelo MZ 1956
53 Dick Klijn  Noorden  Moto Morini 1965
57 Jan Laurense  Boekel Ducati 1957
58 Karel Voogdt  Purmerend Ducati 1958
63 René Sanders  Mariahout Motobi 1964
66 Peter Roos Spijkenisse Sachs/DKW 1968
81 Maarten Warbout Oostvoorne Aermacchi 1968
88 Sjef Lepper, de Leende MZ 1965

Deelnemers 250cc.

NUMMERPLATEN: GEEL VELD MET ZWARTE CIJFERS
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.
1 André Berg van den Wiesmoor (D) BSA 1968
8 Anton Arts  Wijchen Parilla 1961
12 Henk  Verdoold  Nieuwerkerk a/d IJssel Aermacchi Ala d'Oro 1963
16 Eric Gerrese  Alphen a/d Rijn Benelli 1959
18 Gerhard Sauer Tubbergen Norton   1959
29 Gert Drost Nunspeet MV Agusta 1955
34 Fup Bakker  Schagerbrug Aermacchi Ala-Verde 1965
36 Karel Voogdt  Purmerend Ducati 1964
43 Fred Boekel t Veld Ducati 1965
45 Cor Soest , van Doorn Ducati 1961
54 Derk Wekema  Grolloo NSU Sportmax 1957
57 Marcel Doodeman Andijk Ducati 1964
60 Danny Melkebeke, van Haaltert (B) Motobi 1960
62 Michel Coppens  Eindhoven Aermacchi 1967
68 Romano Fokken Bunschoten Ducati 1968
70 Wim Kamphuis  Denekamp NSU  1956
76 Jan Kostwinder  Nieuwerkerk a/d IJssel NSU 1955
78 Siegfried Jerwers  Steinfurt Borghorst (D) MZ 1960
82 Gerard Aartman  Alphen a/d Rijn Ducati 1968
83 Manuel Nieuwdorp  Alkmaar Ducati 1964
84 Johan Kapteijn  Alphen a/d Rijn BSA 1965
85 Wil Eelzak  Amsterdam Bultaco  1965
86 Karel Bultink Almelo Ariel 1960
90 Piet  Breedveld Krimpen a/d IJssel Ducati 1964
91 Horst Bünning  Bovenau (D) NSU Max 1955
96 Marco Kostwinder  Nieuwerkerk a/d IJssel NSU Sportmax 1955

Deelnemers 350cc.

NUMMERPLATEN: ROOD VELD MET WITTE CIJFERS
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.
4 Harry Visch Amsterdam Aermacchi 1968
8 André Berg, van den  Wiesmoor (D) Norton Manx 40M 1955
9 Brian Morton MiddlesBrough (GB) Norton Manx 1962
16 Wim Louwes  t Zandt BSA 1965
32 Henk Batterman Winsum Ducati 1968
34 Fred Boekel t Veld Ducati 1968
35 Dick Melissant Nieuwe tonge Ducati 1965
40 Rinus Zijlstra  Brielle AJS 16 MS 1955
42 Frans Leur , van Beneden-Leeuwen DKW  1956
46 Maarten Hoogenbosch  Den Burg - Texel Velocette 1958
47 Raymond Janssen  Zetten Velocette MAC 1953
53 Aad Eijs  Rockanje BSA 1957
55 John Broek, van den  Gouda Ducati 1967
57 Jan Laurense  Boekel BSA B40 1964
59 Robert Lamée  Druten Norbsa 1956
60 Leen  Rehorst  Leidschendam Norton Manx 1956
71 Hans Vermeulen Zaandam Ducati 1966
74 Evert Janssen  Zetten Velocette MAC 1953
80 Herman Wesselink  Zenderen Ducati 1964
84 Nardi Waal , de Rotterdam BSA 1955
85 Johan Kapteijn Alphen a/d Rijn Triumph 3TA 1966
87 Wilfred Soldaat  Bleiswijk BSA  1957
88 Jan Bant Moordrecht Aermacchi 1968
99 Ton Dongen , van Rotterdam BSA  1951



Deelnemers 500cc.


NUMMERPLATEN: WIT VELD MET ZWARTE CIJFERS
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.
4 André Berg , van den  Wiesmoor (D) Matchless  1960
8 Johan Kapteijn  Alphen a/d Rijn BSA B40 1965
9 Gaatze Riemersma  Leeuwarden Norton ES 2 1952
10 Garry Benson Middlesbrough Norton ES2 1955
12 Bert Vermeer  Pernis BSA A65 1964
14 Peter Nieuwdorp  Koedijk Norton 1957
18 Piet Breedveld Krimpen a/d IJssel Ducati 450 1968
20 Henk  Verdoold  Nieuwerkerk a/d IJssel BSA 1957
23 Dik Beets Wormer BSA 1967
24 Bob Bruin  Sint Maarten Norton 1955
25 Pieter Braat  Burgh-Haamstede Matchless 1960
26 Jeroen Braat  Burgh-Haamstede BSA 1960
27 Derk Wekema  Grolloo Norbstar 1957
31 Leo  Vreugdenhil Naaldwijk ESO 1961
32 Henk Batterman Winsum Ducati 450 1968
33 John Broek,  van den  Gouda Norton Dominator 1962
36 Maarten Warbout Oostvoorne Ducati 1968
46 Leen  Rehorst  Leidschendam BSA Goldstar 1956
49 Cas Segers  Baarlo Matchless  1953
61 Roelof Havinga  Doorn BSA A50 1965
62 Ton Dongen , van Rotterdam BSA ZB34 1951
64 Gé  Dijk, van Hazerswoude BSA 1956
68 Tom Scheer , van der Annen BSA Goldstar 1955
76 Wim Louwes  t Zandt Triton 1959
81 Gerhard Sauer  Tubbergen Norton Manx 1961
82 Gerard Numeijer  Hippolytushoef Norton  1957
83 Wilbert Wierma Nuenen Norton 1961
89 Martin Ellinckhuijzen , van Moordrecht Norton/Eso 1960
91 Horst Bünning  Bovenau (D) BMW 1964

Deelnemers Pré 50 / 125cc. Veteranen

NUMMERPLATEN: WIT VELD MET RODE CIJFERS en GROEN VELD MET WITTE CIJFERS
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjr.
8 André Smit Den Hoorn Texel Ariel 1937
24 Bob Bruin  Sint Maarten Norton 1948
44 Henk Batterman Winsum Matchless 1949
70 Joep Sanders Mariahout Monet & Goyon 1935
73 Chris Vredenbregt  Langeveen AJS 1949
75 Jan Mulder  Mussel Velocette 1948
83 Rob Koster  Pernis Matchless 1940
95 Wim Braafhart  Epe Velocette 1939
3 Harm Koster  Meppel DKW 1954
10 Jan  Koerts  Waddinxveen Doodeman special 1952
18 André Berg , van den  Wiesmoor (D) NSU 1950
27 Willem Emmerik ,van Bilthoven Eysink  1938
36 Harrie Klein Zessink  Hengelo DMW 1947
54 Lenie Melissant  Nieuwe-Tonge MZ 1954
58 Karel Bultink Almelo DKW 1952
88 Anton Arts  Wijchen D.M.F 1948

Deelnemers zijspan.

NUMMERPLATEN: VRIJE KEUZE
Startnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Passagier Motormerk Bouwjaar
3 Willem  Arends  Nieuw-Dordrecht Jan Zwiers BMW 1972
4 Wim Wely, van  Alphen a/d Rijn Jeffry Waleboer BMW 1971
6 Henk Berg , van den Hulshorst Bert Olofsen BMW 1971
8 Wim Louwes  t Zandt Maikel van Vliet Triumph 1950
14 Paul Rhenen ,  van Driebergen Tamara van Rhenen Havinga Triumph 1972
15 Manfred Kasen Straelen (D) Sigrid Schild Hock-BMW 1969
17 Dietrich Cöppencastrop  Bochum-Gerthe (D) Mickel Lugtmeier BSA A10  1954
21 Géral Haas , de Assen Ilse de Haas BMW 1972
29 Cees Ponsteen  Nunspeet Gert Drost BMW 1962
30 Bob Zwarts  Shaw, Oldham (GB) Janet Zwarts AJS 1951
38 Willem Kuipers Hippolytushoef Dennis Kuipers BMW (oud) 1965
53 Nardi Waal , de Rotterdam Rob Koster Triumph Windle 1968
57 John Searle  Wormerveer Géke Searle- van Boven Weslake V twin 1972
66 Cor Soest , van Doorn Janita van Soest Triumph 1961
68 Ruud Ehrensperger Schagen Dennis Kaaij Triumph T120 1969
75 Nol Klijn  Noorden  Dirk Kruyt Mercury 1954
81 Henny Zels Wijchmaal-Peer (B) Betty Perceval BMW R80 1972
93 Jaap Visscher  Delfzijl Maria Visscher BMW 1972
98 Harwin Komdeur Delfzijl Patricia Visscher BMW 1970